Jak se rychle naučit anglicky?

Umět anglicky se hodí při cestování, hledání práce, ale také přátel či životní lásky. Anglický jazyk se děti učí na prvním stupní základních škol. Vy ještě neumíte Anglicky? Čtěte tento článek, poradíme Vám jak se naučit anglicky!

Jak se rychle naučit anglicky

Existuje několik způsobů jak se naučit anglicky:

1. Vycestujte do anglicky mluvících zemí

Pobyt v zahraničí, kde se musíte o sebe sami postrat Vám nejlépe pomůže v rozvoji svého jazyka. Nejlépe za prací neebo jako au-pair. Pokud takovou možnost nemáte alespoň jako turista. Nevýhodou je, že ne každý má čas a peníze na cestování.

2. Jazyková škola

Jazyková škola Vám poskytne kurz zaměřený na výuku jazyku. Setkáte se zde s dalšími studenty, kteří jsou na tom stejně jako vy. Doporučujeme Vám vybírat jazykovou školu podle referencí Vašich známých a kamarádů. Připravte se ovšem, že jazykové škole budete muset věnovat pevné místo ve svém diáři a také poplatek za výuku.

3. Učebnice pro samoouky

Variantou je také sebevzdělávání. Pořídíte si učebnici pro samouky, která Vám poskytne cestu. Je ovšem potřeba velká dávka motivace a vytrvalosti, protože je otázkou nakolik Vás učení s knihou zaujme. Navíc knihu lze snadno odložit.

4. Online kurz

Právě online kurz spojuje výhody z předchozích bodů. Například kurz Espresso English

  • Nízka cena (nyní méně než 400 Kč): Najdete efektivní online kurz za cenu nižší než zahraniční cesta nebo jazykový kurz.
  • Zábavný kurz: Zároveň bude kurz zábavný a upoutá Vaši pozornost.
  • Naučí Vás to nejdůležitější: Nebudute se muset učit zbytečné a nepoužitelné obraty, ale jen to co využijete ve většině konverzací.
  • Můžete začít kdykoliv.
  • Nemusíte na kurz myslet. Sám se připomene.
  • 4 dny učení, 3 dny odpočinku.

Věděli jste, že pouhých 1 000 slov pokryje téměř 90 % anglických konverzací?

Odborníci z Espresso English uvádí pokud se naučíte 1 000 nejfrekventovanějších slov, budete schopní se domluvit. Toto dokládájí nedávným průzkumem z Oxford University.

 

Jak se nejlíp naučit anglicky?

Pokládáte si otázky: Jak se snadno naučit anglicky? Jak se nejlíp naučit anglicky? Jako nejefektivnější metodu Vám doporučujeme Espresso English.

Ve všech případech budete potřebovat motivaci a odhodlání k prvnímu kroku: Začít.